Greenline 39 techninės specifikacijos

1x Volvo-Penta D3 220 HP

1x YANMAR 8LV-370 370 HP

 

Maks. gultas: 4 + 3

Ilgis: 11,99 m

Tualetai: 1

Ašis: 3,75 m

Dyzelio rezervuaras: 700 l

Grimzlė: 0,90 m

Vandens rezervuaras: 400 l

Oro grimzlė: 2,95 m

Atliekų rezervuaras: 80 l

Laivo tonažas: 7.500 kg

Dyzelio maks. atstumas @ 7kts: 1000 Nm

Kabinos: 2 + salonas

* Tonažas yra apskaičiuojamas su 50% kuro ir vandens bei gelbėjimo plaustu, bet be jokios papildomos įrangos.
** Priklausomai nuo pasirinktos įrangos ir variklio.
*** Maksimalūs greičiai skirsis priklausomai nuo korpuso higienos, pavaros stovio, jachtos apkrovos, vandens ir oro temperatūrų, jūros sąlygų ir kitų faktorių. Greičio apibrėžimai nustatomi geriausiomis sąlygomis, bet be SVPA garanto ir tiesioginės atsakomybės.
**** Pateikti duomenys yra lengvojo laivo, su standartine įranga, E-drive versijos. Ši greičio ir atstumo prognozė atlikta puikiomis aplinkybėmis, su švariu korpusu bei propeleriais kontroliuojamoje aplinkoje (druskingumu, viskotiškumu ir vandens temperatūra). Jachtos galimybės priklauso nuo papildomos įrangos, reikmenų, skysčių ir keleivių kiekio.
Dėl daugiau informacijos ir detalių standartinių specifikacijų prašome susisiekti su vietiniu tarpininku.

Aprašymas

Greenline 39 yra dizaino, technologijų, gamybos, aplinkosaugos aukštumų pavyzdys. Atsidavusių inžinierių ir dizainerių, patyrusių inovatorių laivybos srityje dėka, Greenline 39 tapo viena iš populiariausių jachtų per mažą laiko tarpą.

 

Greenline 39 dizainas yra šimtų vartotojų ir kritikų iš viso pasaulio atsiliepimų produktas. Mes patobulinome visus punktus, laipinimosi į valtį iki hidrodinamikos. Nuo jūrinių sąlygų galimybių su mažomis sąnaudomis iki papildomo greičio ir stabilumo.

 

Neatsigrežiant nuo Greenline DNR ir filosofijos, naujoji Greenline 39 atsižvelgia į aplinką, kitus jūrininkus ir pačius mus. Ir ji atsiperka šimtus kartų. Būtent dėl komfortiškos atviros aplinkos ir lengvos prieigos prie vandens, Greenline 39 yra pritaikyta tiek dienos kelionei, kiek ilgam kruizui.

Greenline 39 Solar (2018) - testavimo video

Greenline 39 Solar (2018) - apžiūros video

Galerija

Tavo komfortui

Viskas kurta atsižvelgiant į pažengusio dizaino, technologijų, gamybos ir aplinkosaugos koncepciją.

 

  • Vieno aukšto gyvenimo koncepcija užtikrina, jog judėjimas Greenline 39 jachtoje yra saugus ir be vargo.
  • Kiekviena 39 jachta turi saulės baterijas ir oro kondicionavimo sistemą.
  • Miesto vandens prieiga jungiasi prie laivo vandens sistemos naudojant sausumos vandens tinklo. Taip pat kaip elektra prisijungia prie sausumos elektros tinklo.
  • Pultu valdoma, elektroniniu būdu atsidaranti ir užsidaranti platforma supaprastina prieigą prie vandens ir denio. Platforma prailgina saloną 4 m2. Tai suteikia daug didesnės jachtos įspudį.
  • Prailgintas kabinos stogas užtikrina pilnavertę apsaugą nuo saulės, lietaus, vėjo.

Tau patirti

Naujosios kartos, vieno variklio, dviejų kabinų Greenline 39 gali pasiūlyti: daugiau greičio, daugiau komforto, daugiau patogumų, didesnę vertę nusipirkus, mažesnes priežiūros išlaidas.

 

 

  • Jachta plaukia be dūmų, garso, bangų elektriniame rėžime ir drastiskai sumažina išmetamųjų dujų kiekį laivybos sezono metu jūrose, ežeruose, vidaus vandens takuose.
  • Dyzelinas ar elektra? Hibridas! Viskas ko reikia, tai paspausti jungiklį, kad pakeisti dyzelinu varomą valtį į pilnai elektra varomą, ir atvirkščiai. Nesudėtinga ir paprasta.
  • 230 (arba 120) V AC nuolatinė energija suteikia galimybę naudotis namų įranga ir atkuria namų komfortą: šaldytuvas (yra vietos 270-litrų dydžio vienetui), mikrobangų krosnelė, televizoriai ir elektros kištukai.

Testimonijos

Kontaktinė informacija