Greenline 40 techninės specifikacijos

2x Volvo-Penta D3 std. 170 HP

2x Volvo-Penta D3 opt. 220 HP

 

Maks. gultas: 4 + 2

Ilgis: 11,99 m

Tualetai: 1

Ašis: 4,25 m

Dyzelio rezervuaras: 700 l

Grimzlė: 0,85 m

Vandens rezervuaras: 400 l

Oro grimzlė: 3,03 m

Atliekų rezervuaras: 80 l

Laivo tonažas: 8.000 kg

Dyzelio maks. atstumas @ 7kts: 700 Nm

Kabinos: 2 + salonas

* Tonažas yra apskaičiuojamas su 50% kuro ir vandens bei gelbėjimo plaustu, bet be jokios papildomos įrangos.
** Priklausomai nuo pasirinktos įrangos ir variklio.
*** Maksimalūs greičiai skirsis priklausomai nuo korpuso higienos, pavaros stovio, jachtos apkrovos, vandens ir oro temperatūrų, jūros sąlygų ir kitų faktorių. Greičio apibrėžimai nustatomi geriausiomis sąlygomis, bet be SVPA garanto ir tiesioginės atsakomybės.
**** Pateikti duomenys yra lengvojo laivo, su standartine įranga, E-drive versijos. Ši greičio ir atstumo prognozė atlikta puikiomis aplinkybėmis, su švariu korpusu bei propeleriais kontroliuojamoje aplinkoje (druskingumu, viskotiškumu ir vandens temperatūra). Jachtos galimybės priklauso nuo papildomos įrangos, reikmenų, skysčių ir keleivių kiekio.
Dėl daugiau informacijos ir detalių standartinių specifikacijų prašome susisiekti su vietiniu tarpininku.

Aprašymas

Greenline 40 iš tikrųjų per naujo apibrėžia šeimos laivybą. Komforto lygis nuleidus inkarą ir saugumas judėjimo metu yra aukščiausio lygio. Patogus ir saugus judėjimas ant denio yra bevargis, su nuostabiu matomumu, gausiu apšvietimu ir ventiliacija visuose sektoriuose, tenkina lūkėsčius.

Greenline 40 yra geriausias pasirinkimas norint praleisti vidurdienį ant vandens su draugais arba iškeliauti ilgesniam kruizui su šeima.

Greenline 40 Hybrid (2018) - testavimo video

Greenline 40 Hybrid (2018) - apžiūros video

Galerija

Tavo komfortui

Mes sujungiame viena iš geriausiai insuliuotų variklio skyrių su moderniu dyzeliniu varikliu. Jūs gaunate vieną iš tyliausių jachtų rinkoje.
 
  • Vieno aukšto gyvenimo koncepcija užtikrina saugų ir patogų judėsį Greenline 40 jachtoje.
  • Miesto vandens prieiga jungiasi prie laivo vandens sistemos naudojant sausumos vandens tinklo. Taip pat kaip elektra prisijungia prie sausumos elektros tinklo.
  • Valdytojo kabinoje lovas galima judinti, kad padaryti viengubas ar dvigubas miegamąsias vietas.
  • Greenline 40 turi tris įėjimo būdus (laivo platforma, šoninis išėjimas, priekis). Tai leidžia jums saugiai įlipti ir išlipti iš jachtos visomis sąlygomis.

Tau patirti

Greenline 40 yra geriausias pasirinkimas porai su draugais, mažai patyrusių jachtininkų šeimai, ilgamečiams jūrininkams, netgi naujokams, su visais namų patogumais.
 
  • Jachta plaukia be dūmų, garso, bangų elektriniame rėžime ir drastiskai sumažina išmetamųjų dujų kiekį laivybos sezono metu jūrose, ežeruose, vidaus vandens takuose.
  • Dyzelinas ar elektra? Hibridas! Viskas ko reikia, tai paspausti jungiklį, kad pakeisti dyzelinu varomą valtį į pilnai elektra varomą, ir atvirkščiai. Nesudėtinga ir paprasta.
  • 230 (arba 120) V AC nuolatinė energija suteikia galimybę naudotis namų įranga ir atkuria namų komfortą: šaldytuvas (yra vietos 270-litrų dydžio vienetui), mikrobangų krosnelė, televizoriai ir elektros kištukai.

Testimonijos

Kontaktinė informacija