Susipažinkite su naujausiu Greenline šeimos modeliu: Greenline 45, siūlantis naują perspektyvą buriavimui su savo elegantišku dizainu ir ekstremaliai patogiu interjeru. Jo privalumai yra didelės savininko patalpos ir VIP svečių kambariais priekyje. Abi patalpos turi savo privačius tualetus ir persirengimo kambarius.


Pristatome naują Greenline jachtų komandos narį.

Greenline Yachts išplėčia savo laivyną su nauju modeliu. Greenline 45 Fly.

 

Vadovaujant naujai paskirtam vyr. produktų kūrėju Luka Modrijan, modelio eksterjero dizainas ir jūrinė architektūra buvo pasiūlyta pasaulyje pripažintos, apdovanotos dizaino studijos J&J Design. Interjeras buvo sukurtas Marco Casali iš Too Design, aušktai vertinamas italų dizaineris, žinomas dėl savo projektų superjachtų sektoriuje.

Ilgis: 15,57 m

Korpuso ilgis: 13,54 m

Ašis: 4,57 m

Tuščia grimzlė: 1,10 m

Laivo tonažas: 13.5 tonų

Varikliai: 

Twin Volov/Yanmar 220hp/320hp/370hp shaft 

Volvo Penta IPS500/600

Maks. greitis: 30 kts (IPS600)

E. maks. greitis: 6.5 kts

Kruizinimo greitis (elektra): 5 kts

* Tonažas yra apskaičiuojamas su 50% kuro ir vandens bei gelbėjimo plaustu, bet be jokios papildomos įrangos.
** Priklausomai nuo pasirinktos įrangos ir variklio.
*** Maksimalūs greičiai skirsis priklausomai nuo korpuso higienos, pavaros stovio, jachtos apkrovos, vandens ir oro temperatūrų, jūros sąlygų ir kitų faktorių. Greičio apibrėžimai nustatomi geriausiomis sąlygomis, bet be SVPA garanto ir tiesioginės atsakomybės.
**** Pateikti duomenys yra lengvojo laivo, su standartine įranga, E-drive versijos. Ši greičio ir atstumo prognozė atlikta puikiomis aplinkybėmis, su švariu korpusu bei propeleriais kontroliuojamoje aplinkoje (druskingumu, viskotiškumu ir vandens temperatūra). Jachtos galimybės priklauso nuo papildomos įrangos, reikmenų, skysčių ir keleivių kiekio.
Dėl daugiau informacijos ir detalių standartinių specifikacijų prašome susisiekti su vietiniu tarpininku.

Aprašymas

“Mūsų kelionė prasidėjo 2004 metais, kai as su savo žmona nusprendėm apversti savo gyvenimus aukštyn kojom”, sakė Vladimiras pokalbyje kavinėje.
 
“Mano gyvenimo meilė yra buriavimas ir jūra. Mes palikome Rusiją ir nusipirkome buriavimo jachtą šiaurės Vokietijoje. Taip išplaukėme link Karibų. Mūsų kelionė užtruko 7 metus, o mūsų galutinis tikslas buvo susirasti vietą įsikurti. Po daugiau nei 250.000 mylių, šešių perplaukimų per Atlantą, 60 šalių aplankymo, šią vietą radome. Slovėniją.”

Greenline 45 Fly 2019

Galerija

Rinkitės tylą arba greitį

Greenline 45 Fly pristatys naują varomosios jėgos sistemą greičio demonams ir geresniam manevringumui. Palaikom ekologijos standartus, todėl 45 Fly bus parduodamas su naujausiu H-Drive, hibridine technologija. Su ja galėsite pasirinkti tarp elektrinio variklio, pasiekiančio 6 kts greitį kruizinimo metu,  ir dyzelinio variklio, pasiekiančio net 25 kts greitį su 2 x 370 HP. 45 Fly taip pat pristato IPS su IPS 500 ir IPS 600 įranga, su kuria maksimalūs greičiai siekia daugiau nei 30 kts.

Antri namai

Greenline jachtos yra įrengtos su aukštos kokybės namų įranga. Standartinio dydžio šaldytuvas, indukcinė viryklė, mikrobangų krosnelė, elektros kištukai. Greenline technologijos dirba diena ir naktį retai reikalaudamos grįžti pakrauti prieplaukose. Bet kuris 2019 metų gamybos Greenline produktas pritaiko AC energijos standartus ir turi baterijų talpą bei saulės baterijas. Jus priblokš šio laivo patogumai bei įtikins, jog jachta gali iš ties būti labai panaši į namus.

Dizainas

Iš išorės Greenline 45 Fly yra sportiško charakterio, pagrįsto elegantiškais ir stilingais sparnais iš galo. Didžiulė superstrukūra išsiplėčia per visą jachtos plotį ir padaro ją vieną iš didžiausių savo klasėje. Struktūra taip pat apsaugo šoninius praėjimus ir apdengia kabiną nuo saulės ir lietaus.

 

Išorėje įrengtas patogi terasa ir plotas pasideginimui, suoliukas. Šalia vairuotojo zonos yra baras. Fly 45 yra pirmas modelis, kurį galima užsisakyti kartu su T-Top saulės baterijom, efektyviai patrigubinančiom standartinę baterijų talpą. Kitaip sakant: su nepasibaigiančia elektra, daugiau niekada nepatieksite kambario temperatūros gėrimų savo šeimos nariams ir draugams.

Ant denio

45 Fly denio dizainas atsižvelgia į Jūsų komfortą ir patogumą. Hidraulinė platforma turi prieigą į vairuotojo kabiną iš abiejų atsipalaidavimo kambario pusių. Iš šios platformos taip pat prieinamas sandėlis, baras su barbekiu, kriaukle, stalelis. Šis apšviestas su LED lemputėmis vakarams. Gėrimų laikikliai užtikrina, kad maisto gaminimo metu neištrokšite.

 

Skiltis jungianti vairuotojo kabiną su salionu yra neatsiejamas Greenline Yachts dizaino elementas. 45 Fly tai ne išimtis. Salionas sudarytas iš U formos svetaine, kurios sedėjimo vietos atsuktos į žvaigždalentę ir vairuotojo kabiną.

 

Intuityviai išdėlioti langai ir jų dydis užtikrina gerą matomumą iš visų jachtos kambarių, ypač iš VIP svečių kambario.

Nepalyginamai patogūs kambariai

Ko gero pats geriausias jachtos ypatumas yra kambariai esantys žemiau denio. Vidury yra įrengta dvigulė lova su langais, per kuriuos patosi nuostabūs jūros peizažai.
 
Ekstra didelis svečių kambarys randasi priekyje ir taip pat turi dvigulę lovą. Šis kambarys taip pat turi langus, ne tik tam, kad įleisti natūralios šviesos, bet ir vaizduoti įvairius aplinkos vaizdus.
 
Abu kambariai turi savo privačius tualetus, kuriuose įrengti dušai ir prestižiški persirengimo kambariai. Šis nepamirštamas jachtos priedas turi veidrodžius ir apšvietimą. Jeigu norisi daugiau miegamųjų vietų – šis kambarys gali būti konvertuotas į trečiąjį miegamąjį.

Testimonijos

Kontaktinė informacija