Greenline 48 techninės specifikacijos

2x Volvo-Penta D3 std. 220HP

2x Volvo D4 300 EVC E

2x Cummins QSB 6.7-480 max. 480 HP

2x Cummins QSB 6.7. 380

 

Maks. gultas: 6 + 1

Ilgis: 14,99 m

Tualetai: 3 (pasirinktinai 4)

Ašis: 4,80 m

Dyzelio rezervuaras: 1500 l

Grimzlė: 0,98 m

Vandens rezervuaras: 660 l

Oro grimzlė: /

Atliekų rezervuaras: 2x 80 l

Laivo tonažas: 13.200 kg

Dyzelio maks. atstumas @ 7kts: 900 Nm

Kabinos: 3+1(pasirinktinai kapitono kajutė)

* Tonažas yra apskaičiuojamas su 50% kuro ir vandens bei gelbėjimo plaustu, bet be jokios papildomos įrangos.
** Priklausomai nuo pasirinktos įrangos ir variklio.
*** Maksimalūs greičiai skirsis priklausomai nuo korpuso higienos, pavaros stovio, jachtos apkrovos, vandens ir oro temperatūrų, jūros sąlygų ir kitų faktorių. Greičio apibrėžimai nustatomi geriausiomis sąlygomis, bet be SVPA garanto ir tiesioginės atsakomybės.
**** Pateikti duomenys yra lengvojo laivo, su standartine įranga, E-drive versijos. Ši greičio ir atstumo prognozė atlikta puikiomis aplinkybėmis, su švariu korpusu bei propeleriais kontroliuojamoje aplinkoje (druskingumu, viskotiškumu ir vandens temperatūra). Jachtos galimybės priklauso nuo papildomos įrangos, reikmenų, skysčių ir keleivių kiekio.
Dėl daugiau informacijos ir detalių standartinių specifikacijų prašome susisiekti su vietiniu tarpininku.

Aprašymas

Flagmenas iš Greenline šeimos siūlo aplinkosaugos inovaciją, kuri papildo dabartinius Greenline 33, 39, 40. Tuo pačiu metu jis pristato naujus bruožus: atnaujintas interjero dizainas, NextGen hibridinę sistemą, komfortišką flybridge platformą, dvi svečių kabinas, hidraulinę platformą, įrankių skyrius po salonu ir dar daugiau.

Greenline 48 Fly (2019) - testavimo video

Greenline 48 Fly (2019) - apžiūros video

Galerija

Tavo komfortui

Greenline Yachts šeimos flagmenas Greenline 48 turi visas naudas, už kurias kompanija kovoja. Vieno aukšto gyvenimo koncepcija užtikrina saugų ir komfortišką judėsį ant denio. AC energijos gausa suteikia galimybę naudotis namų įranga laive, o saulės baterijos užtikrina, kad šios energijos niekada nepritrūks.

 
  • Greenline interjeras yra nuolat apšviestas natūralia šviesa.
  • Miesto vandens prieiga jungiasi prie laivo vandens sistemos naudojant sausumos vandens tinklo. Taip pat kaip elektra prisijungia prie sausumos elektros tinklo.
  • Valdytojo kabinoje lovas galima judinti, kad padaryti viengubas ar dvigubas miegamąsias vietas.
  • Greenline 48 turi tris įėjimo būdus (laivo platforma, šoninis išėjimas, priekis). Tai leidžia jums saugiai įlipti ir išlipti iš jachtos visomis sąlygomis.
  • Greenline 48 siūlo vieną iš didžiausių ir patogiausių flybride platformų savo klasėje. Ne gana to, joje yra baras, grilius ir U-formos sėdėjimo vieta ir deginimosi zona.

Tau patirti

Greenline 48 yra ideali šeimos jachta be kompromisų. Tinkama laivybos naujokams, siūlo patogią kapitono kabiną. Taip pat tinka patyrusiems jachtininkams, kurie nori jachtos su visais namų komfortais.
 
  • Dėl lengvo vairavimo, nepakartojamo saugumo ir tinkamumo jūrai, šis laivas pateikia Jums namų lygio patogumus ilgalaikei gerovei laive.
  • Jachta plaukia be dūmų, garso, bangų elektriniame rėžime ir drastiskai sumažina išmetamųjų dujų kiekį laivybos sezono metu jūrose, ežeruose, vidaus vandens takuose.
  • Dyzelinas ar elektra? Hibridas! Viskas ko reikia, tai paspausti jungiklį, kad pakeisti dyzelinu varomą valtį į pilnai elektra varomą, ir atvirkščiai. Nesudėtinga ir paprasta.
  • 230 (arba 120) V AC nuolatinė energija suteikia galimybę naudotis namų įranga ir atkuria namų komfortą: šaldytuvas (yra vietos 270-litrų dydžio vienetui), mikrobangų krosnelė, televizoriai ir elektros kištukai.

Testimonijos

Kontaktinė informacija