Labiausiai patyrusios komandos inžinierių suprojektuotas, labiausiai pažengusios gamybos aplinkoje pastatyas OceanClass 68 yra puikus variantas naujai pažengusių jachtininkų ir subręndusių jūrininkų kartai. Ieškantiems aukščiausio komforto lygio, aukštos kokybės laivo rimtam kruizinimui, čia jį rasite.

2 x C12.9 std. 850 HP

2 x C18 ACERT max. 1150 HP

Kajučių: 3 + salionas

Ilgis: 20,80 m

Gultai: 6

Ašis: 18,70 m

Tualetai: 3

Grimzlė: 5,45 m

Kuro rezervuaras: 4.000 l

Tuščio laivo tonažas: 28,0 T

Vandens rezervuaras: 1.000 l

Pilno laivo tonažas: 45,0 T

Maks. greitis su 1/3 apkrova: 30 kts

* Tonažas yra apskaičiuojamas su 50% kuro ir vandens bei gelbėjimo plaustu, bet be jokios papildomos įrangos.
** Priklausomai nuo pasirinktos įrangos ir variklio.
*** Maksimalūs greičiai skirsis priklausomai nuo korpuso higienos, pavaros stovio, jachtos apkrovos, vandens ir oro temperatūrų, jūros sąlygų ir kitų faktorių. Greičio apibrėžimai nustatomi geriausiomis sąlygomis, bet be SVPA garanto ir tiesioginės atsakomybės.
**** Pateikti duomenys yra lengvojo laivo, su standartine įranga, E-drive versijos. Ši greičio ir atstumo prognozė atlikta puikiomis aplinkybėmis, su švariu korpusu bei propeleriais kontroliuojamoje aplinkoje (druskingumu, viskotiškumu ir vandens temperatūra). Jachtos galimybės priklauso nuo papildomos įrangos, reikmenų, skysčių ir keleivių kiekio.
Dėl daugiau informacijos ir detalių standartinių specifikacijų prašome susisiekti su vietiniu tarpininku.

Aprašymas

OCEANCLASS 68 – GENTELMENAS TARP PRABANGIŲ JACHTŲ

 

Ši vandenynams paruošta, aukščiausios klasės motorinė jachta yra suprojektuota naujai pažengusių jachtininkų ir subręndusių jūrininkų kartai, ieškantiems kokybės rimtam kruizinimui.

 

Mūsų inžinierių, dizainerių ir amatininkų ambicijos nuvedė iki naujojo OceanClass 68 gimimo. Naujausia motorinė jachta iš OceanClass linijos personifikuoja privilegiją ir prabangą, randamą jachtininkų gyvensenoje. Jachtos išskirtinė characteristika priskiria jai lyderės titulą šešiasdešimties pedų jachtų klasėje. Titulas kyla iš modernios, tačiau klasikinės išvaizdos, nepaprasto komforto ir kokybės, bei įvairių inovatyvių sprendimų. Modernus dizainas, ekologiškas varymas ir kiti bruožai veda šią jachta į lyderės poziciją. Tai yra geriausias pasirinkimas 20-m jachtų rinkoje visomis perspektyvomis.

 

Galerija

Jūsų komfortui

OceanClass 68 yra iš ties unikali motorinė jachta. Su ja įmanoma A klasės navigacija – vandenynų laivyba. Kombinuojant tai su prabangiu interjero išdėstymu ir bruožais, kurie unikalūs Greenline jachtoms, Jūs gaunate nuostabią ir nepakartojamą motorinę jachta.
 
  • Maksimalus greitis yra iki 30 knotų, todėl jūsų kelionės bus ne tik malonios, bet ir smagios.
  • Vieno aukšto gyvenimo koncepcija užtikrina vos 2 laiptus, jungiančius kapitono kabiną su salonu ir maudymosi platforma.
  • Žemasis dekis įrengtas su trimis prabangiais kambariais. Valdytojo kajutė yra viduryje, o VIP kajute jachtos priekyje. Abu šie kambariai turi didelius langus ant korpuso nuostabiems peizažams.
  • OceanClass 68 turi tris skirtingas įsilaipinimo vietas (platforma, šoninis išėjimas, priekis. Tai užtikrina įsilaipinimo ir išsilaipinimo saugumą.

Jūsų laisvei

OceanClass yra laisvės sinonimas. Pagaminta atsižvelgiant į A klasės sertifikaciją, OceanClass jachta skirta ilgų nuotolių kruizinimui, atsižvelgiant į komfortą, patogumą, saugumą. Visa tai yra puikiai subalansuota. Tai puikus pasirinkimas naujai pažengusių jachtininkų ir subręndusių jūrininkų kartai, ieškantiems aukščiausio komforto lygio, aukštos kokybės laivo rimtam kruizinimui.
  • Kai jachta varoma hibridiniu rėžimu, ji plaukia be išmetamųjų dujų, garso, bangų vežama elektra. Atsižvelgiant į tai, jos tarša laivininkystės sezono metu jūrose, ežeruose ar vidaus vandens takuose yra minimali.
  • Komfortas viduje, ant denio ir žemiau atneša naują aukštos klasės standartą į jūsų gyvenimą. Nuo šiol jūsų ilgieji kruizai, apie kuriuos visada svajojote, bus nepamirštamai malonūs.
  • 230 (arba 120) V AC nuolatinė energija suteikia galimybę naudotis namų įranga ir atkuria namų komfortą: šaldytuvas (yra vietos 270-litrų dydžio vienetui), mikrobangų krosnelė, televizoriai ir elektros kištukai.
  • Nepriekaištingas vairavimas, saugumas, paruoštumas vandenynui ir namų komfortai padarys ilgalaikius kruizus patogius.
  • Aukštoji platforma yra puiki vieta pramogauti. Ten įrengta U-formos sedėjimo vieta, baras su elektriniu griliumi. Jūsų svečiai niekada nenorės išeiti.

Testimonijos

Kontaktinė informacija