Su Greenline jachtų gamyba prasideda nauja era atsakingam buriavimui.

Mes kuriame ateitį kartu su Jumis.

Pradžia / Apie

Istorija

Aplinka

Dizainas

Profesionalumas

Plėtra

Malonumas

Greenline jachtos atsižvelgia į APLINKĄ.

Greenline hibrido koncepcija yra galingas atsakas aplinkosaugos rūpėsčiams, kadangi jis sunaudoja 4 kartus mažiau iškastinio kuro lyginant su kitomis varomosiomis jachtomis panašiomis aplinkybėmis. Tačiau ši inovacija ne tik sumažina kuro sąnaudas. Ji taip pat suteikia galimybę efektyviai išnaudoti elektrinę varomąją galią naudojant baterijas ir saulės baterijas. Greenline jachtos yra suprojektuotos pramoginių jūros transporto priemonių specialistų ir naudoja puikų mišinį technologinių inovacijų, geriausių medžiagų. Tai atnešą didelę vertę mūsų klientams.

Greenline jachtos atsižvelgia į DIZAINĄ.

Išlaikyti komfortą ir patogumą virš ir po deniu aukščiausio lygio visuose Greenline jachtų modeliose yra svarbiausia. Stilizavimo pasirinkimai pritraukia net pačius reikliausius ir labiausiai patyrusius klientus. Moderni atviros aplinkos koncepcija pritaikoma sujungiant salona su kapitono kabina. Dėl šios priežasties gyvenamoji aplinka yra patogi. Šiais laikais labai svarbu kiek energijos išnaudojame, ypač energiją, kuri kylą iš iškastinio kuro. Atsižvelgiant į tai, mes suprojektavom mažo tonažo, žemo vilkimo korpusą, dėl kurio išnaudojama mažiau energijos judant vandeniu.

Greenline jachtos atsižvelgia į JUS.

Projektuojant ir gaminant Greenline jachtas, stengiames maksimalizuoti jūsų gerovę laive.

Mes vertiname ir dalinamės Jūsų meile laivybai. Todėl stengiames suteikti jums kuo ramesnį ir smagesnį kruizą kiekvieną kartą Jūs iškeliaujate su savo šeima ir draugais. Greenline jachtos suteikia daugiau komforto, paprastesnį vairavimą ir daugiau pramogų negu bet kuri kita valtis, esanti savo klasėje. Nuostabus dizainas prideda naują dimensiją, kuri leidžia jums džiaugtis vandens tyla, kurią patirtumėte buriuojant. Šioje dimensijoje jūs taip pat saugote aplinką. Greenline Hybrid nuplukdys jus į visas jūsų mėgstamiausias kruizinimo vietas saugiai, patogiai. Nepriklausomai ar šios vietos yra jūra, ežeras ar vidaus vandens takas.

Testimonijos

Kompanijos istorija

Kontaktinė informacija