Greenline 48 techninės specifikacijos

2x Volvo-Penta D3 std. 220HP

2x Volvo D4 300 EVC E

2x Cummins QSB 6.7-480 max. 480 HP

2x Cummins QSB 6.7. 380

 

Maks. gultas: 6 + 1

Ilgis: 14,99 m

Tualetai: 3 (pasirinktinai 4)

Ašis: 4,80 m

Dyzelio rezervuaras: 1500 l

Grimzlė: 0,98 m

Vandens rezervuaras: 660 l

Oro grimzlė: /

Atliekų rezervuaras: 2x 80 l

Laivo tonažas: 13.200 kg

Dyzelio maks. atstumas @ 7kts: 900 Nm

Kabinos: 3+1(pasirinktinai kapitono kajutė)

* Tonažas yra apskaičiuojamas su 50% kuro ir vandens bei gelbėjimo plaustu, bet be jokios papildomos įrangos.
** Priklausomai nuo pasirinktos įrangos ir variklio.
*** Maksimalūs greičiai skirsis priklausomai nuo korpuso higienos, pavaros stovio, jachtos apkrovos, vandens ir oro temperatūrų, jūros sąlygų ir kitų faktorių. Greičio apibrėžimai nustatomi geriausiomis sąlygomis, bet be SVPA garanto ir tiesioginės atsakomybės.
**** Pateikti duomenys yra lengvojo laivo, su standartine įranga, E-drive versijos. Ši greičio ir atstumo prognozė atlikta puikiomis aplinkybėmis, su švariu korpusu bei propeleriais kontroliuojamoje aplinkoje (druskingumu, viskotiškumu ir vandens temperatūra). Jachtos galimybės priklauso nuo papildomos įrangos, reikmenų, skysčių ir keleivių kiekio.
Dėl daugiau informacijos ir detalių standartinių specifikacijų prašome susisiekti su vietiniu tarpininku.

Sukurkite savo Greenline 48 Coupe

Mes didžiuojamės, kad galime išpildyti beveik visų klientų norus. Didelį pasiriktinos įrangos ir opcijų sąrašą sudaro: “Vieno auškto gyvenimo” koncepcija, kuri padaro gyvenimą laive be laiptų nuo kapitono kabinos iki salono dar patogesnį.

Pasirinkimas iš trijų skirtingų rūšių medienos baldų leidžia iš ties sukurti jachtą pagal nuosavus norus ir skonį. Vietos gausa virš ir žemiau denio gali būti papildomai patobulinta su įvairiais prietaisais, medžiagomis ir spalvomis, kad atitikti bet kokio skonio reikalavimus.

Kad sveikatingumas laive būtų užtikrintas, Greenline 48 Coupe turi pilnai funkcionuojantį barą. Baras taip pat turi barbekiu, kriauklę ir stalelį, ant kurio gaminsite neužmirštamas vakarienes gražiose įlankose.

Prieiga prie jūros niekada nebuvo paprastesnė. Platformą galima užsisakyti dviejų skirtingų dydžių, su galimybe paleisti įmontuotą valtį išnaudojant hidraulinę kelimo sistemą.

HDrive arba tradicinis dyzelinas

Hybrid Drive yra siūlomas su 2 x 14 kW elektriniais varikliais su integruotais 2 x 10 kW generatoriais. Kombinaciją užbaigia dvigubi Volvo-Penta D3 220 HP dyzeliniai varikliai. Aišku, jeigu nenorite hibridinio varianto, mes taip pat siūlome ypač greitai varančius 2 x 480 HP 6,7 litro Cummins variklius.

Varant elektrine energija, 48 Coupe kruizina 6 kts greičiu, o plaukti gali apie 20 NM su 40 kWh Li-Po baterija.

Varant dyzelinu su shaft drive, 48 Coupe galės kruizinti net 15 lts su 2 x 220 HP. Numatomas maksimalus greitis su dvigubais Cummins 480 HP varikliais yra 30 knotų.

230/110 V AC laive Greenline visada

Nepriklausomai ar rinksitės HDrive ar ne, visuose variantuose turėsite 230/110 V AC energijos laive visada. Visada būtent dėl Greenline aukšto standarto paketo (įeina į visus variantus). Šį paketą sudaro 600 Ah darbinė baterija, 3 kW inverteris ir saulės baterijų stogas. Tokio lygio namų komfortas jachtoje dažniausiai rezervuotas jachtoms su dideliais, smirdinčiais ir garsiais generatoriais, bet su Greenline, bet kuriuo Greenline, elektros kištukų naudojimas yra toks pats kaip namuose.

Jums beveik niekada neprireiks sausumos energijos kabelio su Greenline 48 Coupe. Nuo 2019 metų modelio visos Greenline jachtos turi AC energiją kaip standartą, tačiau su 2,4 kW saulės baterijomis, 48 Coupe turi patį galingiausią stogą iš visų!

Greeline jachtos, tarp kurių ir 48 Coupe, turi standartinę namų įrangą. Šaldytuvą su šaldikliu, indukcinę viryklę, mikrobangų krosnelę, elektros kištukus prietaisų krovimui. Jūs būsite priblokšti kaip ši jachta jums primins namus.

Aprašymas

“Mūsų kelionė prasidėjo 2004 metais, kai as su savo žmona nusprendėm apversti savo gyvenimus aukštyn kojom”, sakė Vladimiras pokalbyje kavinėje.
 
“Mano gyvenimo meilė yra buriavimas ir jūra. Mes palikome Rusiją ir nusipirkome buriavimo jachtą šiaurės Vokietijoje. Taip išplaukėme link Karibų. Mūsų kelionė užtruko 7 metus, o mūsų galutinis tikslas buvo susirasti vietą įsikurti. Po daugiau nei 250.000 mylių, šešių perplaukimų per Atlantą, 60 šalių aplankymo, šią vietą radome. Slovėniją.”

Galerija

Komfortas ir patogumas

48 Coupe linijos panašios į savo sesės – 48 Fly. Moderniai klasikinis dizainas ir ypatumai, kurie yra unikalūs Greenline. Tokie kaip žema kapitono kabina su salonu šalia, šoninės durys lengvam įsilaipinimui, vos 2 žemi laiptai nuo kabinos iki maudymosi platformos, dideli salono langai nuostabiems vaizdams ir apšvietimui, apsaugotos šoninės sienos su Greenline atramomis.

 

 

Ant denio 48 Coupe siūlo milžinišką definimosi lovą, su pakelimo mechanizmais, bei plačius praėjimus saugiam judėjimui laive.

Ant denio ir po juo

Galera, pastatyta laivo gale yra ne tik dar vienas dizaino ypatumas, bet pirmiau ryšys tarp dviejų bendravimo aplinkų – kapitono kabinos ir salono. Salone įrengta didelė U-formos valgomoji aplinka, su atsipalaidavimo aplinka nukreipta į uostą. Didelis dėmesys suteiktas į ergonomiką kapitono aplinkoje. Visi instrumentai yra šalia vieni kitų.

 

Su “vieno aukšto gyvenimo” koncepcija mes stengiames minimalizuoti laiptų kiekį visuose savo Greenline modeliuose, todėl žemasis dekis 48 Coupe turi vos 4 laiptus žemyn iš pirmame aukšte esančio salono, galeros ir kapitono kabinos. Tai yra labai unikalus bruožas šios klasės jachtoms, esančioms rinkoje.

 

Žemasis dekis siūlo trijų kabinų išdėliojimą, iš kurių pagrindinė kajutė yra jachtos priekyje, o kitos dvi po du gultus. Kapitono kajute prieinama per kapitono kabiną. Gale esantis vonios kambarys naudojamas kaip kasdienis, tačiau dvi kajutės taip pat turi savo privačius vonios kambarius. Greenline 48 taip pat siūlo išdėstyma su dvejais, didesniais vonios kambariais.

 

Pagrindinė kajute turi arba Greenline būdingus sissor gultus, arba komfortišką dvigulę lovą su namų lygio čiužiniais. Ne gana to, čia rasite drabužinę ir dušą, kuris pilnai atskirtas nuo vonios kambario.

Testimonijos

Kontaktinė informacija