Greenline 33 techninės specifikacijos

1x Volvo-Penta D3 170 HP

1x Volvo-Penta D3 220 HP

 

Maks. gultas: 2 + 2 + 3

Ilgis: 9,99 m

Tualetai: 1

Ašis: 3,49 m

Dyzelio rezervuaras: 500 l

Grimzlė: 0,80 m

Vandens rezervuaras: 300 l

Oro grimzlė: 2,54 m

Atliekų rezervuaras: 63 l

Laivo tonažas: 4.800 kg

Dyzelio maks. atstumas @ 7kts: 700 Nm

Kabinos: 2+3(+2)

* Tonažas yra apskaičiuojamas su 50% kuro ir vandens bei gelbėjimo plaustu, bet be jokios papildomos įrangos.
** Priklausomai nuo pasirinktos įrangos ir variklio.
*** Maksimalūs greičiai skirsis priklausomai nuo korpuso higienos, pavaros stovio, jachtos apkrovos, vandens ir oro temperatūrų, jūros sąlygų ir kitų faktorių. Greičio apibrėžimai nustatomi geriausiomis sąlygomis, bet be SVPA garanto ir tiesioginės atsakomybės.
**** Pateikti duomenys yra lengvojo laivo, su standartine įranga, E-drive versijos. Ši greičio ir atstumo prognozė atlikta puikiomis aplinkybėmis, su švariu korpusu bei propeleriais kontroliuojamoje aplinkoje (druskingumu, viskotiškumu ir vandens temperatūra). Jachtos galimybės priklauso nuo papildomos įrangos, reikmenų, skysčių ir keleivių kiekio.
Dėl daugiau informacijos ir detalių standartinių specifikacijų prašome susisiekti su vietiniu tarpininku.

Aprašymas

Greenline 33 dizainas iš naujo apibrėžia šeimos valties draugiškumą vartotojui ir keičia Jūsų laisvalaikio jūroje pobūdį. Patogiai suorganizuotas interjeras, puikus matomumas, šviesos gausa ir vietos patogiai ir saugiai judėti jachtoje. Visi bruožai vienu metu dešimties metrų valtyje buvo neįmanomi iki Greenline 33.

 

Nuo gamybos pradžios 2009 metais, Greenline 33 tapo pati populiariausia jachta iš savo kategorijos. Per pirmus 3 metus – 300 šių laivų buvo pristatyti į 28 skirtingas valstybes

Greenline 33 atrado daugiau nei 200 valdytojų aplink visą pasaulį jau vien per pirmus 18 mėnesių nuo gamybos pradžios. Laivybos pasaulis pagerbė Greenline 33 skiriant 17 tarptautinių metų laivo, dizaino ir aplinkosaugos apdovanojimų. Šis laivas yra galimai labiausiai apdovanotas istorijoje. Jis taip pat yra pasaulyje perkamiausia dešimties metrų kategorijos vandens transporto priemonė jau 2 metus iš eilės.

Galerija

Tavo komfortui

Greenline 33 turi visas naudas, kurias Greenline Yachts simbolizuoja. Vieno aukšto gyvenimo idėja užtikrina saugų ir bevargį judėjimą ant denio, AC energijos gausa leidžia naudotis namų prietaisais laive, o saulės baterijos užtikrina, kad energija nepasibaigs.

 

  • Greenline interjeras visada apšviestas natūraliu apšvietimu.
  • Miesto vandens prieiga jungiasi prie laivo vandens sistemos naudojant sausumos vandens tinklo. Taip pat kaip elektra prisijungia prie sausumos elektros tinklo.
  • Valdytojo kabinoje, lovas galima judinti, kad sukurti viengubas ar dvigubas miegamasias vietas.
  • Greenline 33 tris skirtingas įėjimo aukščio lygius (laivagalio platforma, šoninis išėjimas, priekis). Tai leidžia Jums visada lipti ir išlipti iš laivo saugiai.

Tau patirti

Greenline 33 yra geriausias pasirinkimas poroms su draugais, mažai patyrusių jachtininkų šeimai, giliai patyrusiems jūrininkams, net gi laivybos naujokams, nes siūlo visus namų komfortus.

 

  • Laivas veikia tyliai, be išmetimo ar garso elektriniame rėžime. Tai drastiškai sumažina iškastinio kūro sąnaudas laivybos sezono metu jūrose, ežeruose, vidaus vandens keliuose.
  • Dyzelinas ar elektra? Hibridas! Viskas ko reikia, tai paspausti jungiklį, kad pakeisti dyzelinu varomą valtį į pilnai elektra varomą, ir atvirkščiai. Nesudėtinga ir paprasta.
  • 230 (arba 120) V AC nuolatinė energija suteikia galimybę naudotis namų įranga ir atkuria namų komfortą: šaldytuvas (yra vietos 270-litrų dydžio vienetui), mikrobangų krosnelė, televizoriai ir elektros kištukai.

Testimonijos

Kontaktinė informacija